Datum Voorstelling Artiest Stad/Land Organisatie/Plaats
12/08/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Brugge (BE) uitZOMERLIJK Brugge
13/08/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Amsterdam (NL) De Brakke Grond
14/08/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Amsterdam (NL) De Brakke Grond
15/08/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Amsterdam (NL) De Brakke Grond
28/08/2020 Dancer of the Year Trajal Harrell (US) Genève (CH) La Bâtie - Festival de Genève
29/08/2020 Dancer of the Year Trajal Harrell (US) Genève (CH) La Bâtie - Festival de Genève
01/09/2020 Are we not drawn onward to new era Ontroerend Goed (BE) Weimar (DE) Kunstfest Weimar
02/09/2020 Are we not drawn onward to new era Ontroerend Goed (BE) Weimar (DE) Kunstfest Weimar
04/09/2020 Maggie The Cat Trajal Harrell (US) Brussel (BE) Kunstenfestivaldesarts
05/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Versailles (FR) le Festival Plastique Danse Flore
05/09/2020 Maggie The Cat Trajal Harrell (US) Brussel (BE) Kunstenfestivaldesarts
06/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Versailles (FR) le Festival Plastique Danse Flore
12/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Genève (CH) La Bâtie - Festival de Genève
17/09/2020 Gold Shower — World premiere François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Lyon (FR) La Biennale de la danse
17/09/2020 Remaining Strangers — PREMIERE Simone Aughterlony (CH/DE) Lausanne (CH) Arsenic
18/09/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Lyon (FR) La Biennale de la danse
18/09/2020 Remaining Strangers — PREMIERE Simone Aughterlony (CH/DE) Lausanne (CH) Arsenic
19/09/2020 Remaining Strangers — PREMIERE Simone Aughterlony (CH/DE) Lausanne (CH) Arsenic
20/09/2020 Remaining Strangers — PREMIERE Simone Aughterlony (CH/DE) Lausanne (CH) Arsenic
24/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Vitry-sur-Seine (FR) La Briqueterie - Les Plateaux
25/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Leuven (BE) Kunstencentrum STUK
29/09/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Ljubljana (SI) EN-KNAP Production
01/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Marseille (FR) Actoral
01/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Nanterre (FR) Maison de la Musique
02/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Marseille (FR) Actoral
02/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Nanterre (FR) Maison de la Musique
03/10/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Cherbourg (BE) Le Trident
04/10/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Cherbourg (BE) Le Trident
06/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Brest (FR) Le Quartz
09/10/2020 Every word was once an animal — PREMIERE Ontroerend Goed (BE) Bordeaux (FR) Le FAB / Glob Théâtre
10/10/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Darmstadt (DE) Staatstheater Darmstadt
10/10/2020 Every word was once an animal — PREMIERE Ontroerend Goed (BE) Bordeaux (FR) Le FAB / Glob Théâtre
13/10/2020 Compass Simone Aughterlony (CH/DE) Rijeka (HR) HKD na Sušaku / Rijeka 2020
13/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Valence (FR) Comédie de Valence
14/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Valence (FR) Comédie de Valence
15/10/2020 Gold Shower François Chaignaud (FR) & Akaji Maro (JP) Valence (FR) Comédie de Valence
21/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Paris (FR) Centre Pompidou
21/10/2020 Dancer of the Year Trajal Harrell (US) Gent (BE) CAMPO
22/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Paris (FR) Centre Pompidou
22/10/2020 Dancer of the Year Trajal Harrell (US) Gent (BE) CAMPO
23/10/2020 Lamenta Koen Augustijnen & Rosalba Torres Guerrero (BE/FR) Brugge (BE) Concertgebouw
23/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Paris (FR) Centre Pompidou
24/10/2020 Dancer of the Year — CANCELLED - Covid-19 Trajal Harrell (US) Bergen (NO) BIT Teatergarasjen
24/10/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Gennevilliers (FR) T2G - Théâtre de Gennevilliers
24/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Paris (FR) Centre Pompidou
24/10/2020 Dancer of the Year — (OPTION) Trajal Harrell (US) Lille (FR) Latitudes Contemporaines
25/10/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Paris (FR) Centre Pompidou
25/10/2020 Dancer of the Year — (OPTION) Trajal Harrell (US) Lille (FR) Latitudes Contemporaines
27/10/2020 Are we not drawn onward to new era Ontroerend Goed (BE) Turnhout (BE) CC De Warande
03/11/2020 Fight Night Ontroerend Goed (BE) Utrecht (NL) Stadsschouwburg Utrecht
06/11/2020 Brother Marco da Silva Ferreira Bezons (FR) Théâtre Paul Eluard
12/11/2020 Fight Night Ontroerend Goed (BE) Blankenberge (BE) CC Pekelput
13/11/2020 BIG SISTERS — (OPTION) Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Rennes (FR) Théâtre National de Brétagne
14/11/2020 ONENESS - Party Animal C. Bengolea (AR/FR), D. BG Dancerz (JM) & C. Black Eagle (JM) Madrid (ES) La Casa Encendida
14/11/2020 BIG SISTERS — (OPTION) Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Rennes (FR) Théâtre National de Brétagne
14/11/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Villeneuve d'Ascq (FR) La Rose des Vents
15/11/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Villeneuve d'Ascq (FR) La Rose des Vents
18/11/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Rezé (FR) La Soufflerie
18/11/2020 Compass Simone Aughterlony (CH/DE) Genève (CH) Théâtre St-Gervais
19/11/2020 Soirée d'études — PREMIERE Cassiel Gaube (BE) Paris (FR) Ménagerie de Verre
19/11/2020 Compass Simone Aughterlony (CH/DE) Genève (CH) Théâtre St-Gervais
20/11/2020 Compass Simone Aughterlony (CH/DE) Genève (CH) Théâtre St-Gervais
20/11/2020 Soirée d'études Cassiel Gaube (BE) Paris (FR) Ménagerie de Verre
21/11/2020 Soirée d'études Cassiel Gaube (BE) Paris (FR) Ménagerie de Verre
25/11/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Montreuil (FR) Nouveau théâtre/Salle Jean-Pierre Vernant Rencontres chorégraphiques internationales de Seine-Saint-Denis
26/11/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Strasbourg (FR) Le Maillon
26/11/2020 Farmer Train Swirl - Étude Cassiel Gaube (BE) Montreuil (FR) Nouveau théâtre/Salle Jean-Pierre Vernant Rencontres chorégraphiques internationales de Seine-Saint-Denis
26/11/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Fribourg (CH) Théâtre Equilibre
27/11/2020 BIG SISTERS Théo Mercier (FR) & Steven Michel (FR) Strasbourg (FR) Le Maillon
27/11/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Fribourg (CH) Théâtre Equilibre
28/11/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Fribourg (CH) Théâtre Equilibre
29/11/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Fribourg (CH) Théâtre Equilibre
01/12/2020 Soirée d'études Cassiel Gaube (BE) Valenciennes (FR) Espace Pasolini
01/12/2020 Bisonte Marco da Silva Ferreira Arles (FR) Théâtre d'Arles
01/12/2020 Are we not drawn onward to new era Ontroerend Goed (BE) Choisy-le-Roi (FR) Festival Les Théâtrales Charles Dullin / Théâtre Cinéma de Choisy-le-Roi
01/12/2020 Every word was once an animal Ontroerend Goed (BE) Sint-Niklaas (BE) CC Stadsschouwburg Sint-Niklaas
03/12/2020 Lamenta Koen Augustijnen & Rosalba Torres Guerrero (BE/FR) Mons (BE) Mars - Mons Arts de la Scène
03/12/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Orly (FR) Festival Les Théâtrales Charles Dullin / Théâtre Jean Vilar de Vitry
04/12/2020 Every word was once an animal Ontroerend Goed (BE) Waregem (BE) CC De Schakel
04/12/2020 £¥€$ Ontroerend Goed (BE) Orly (FR) Festival Les Théâtrales Charles Dullin / Théâtre Jean Vilar de Vitry
05/12/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Kyoto (JP) Rohm Theatre Kyoto
06/12/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Kyoto (JP) Rohm Theatre Kyoto
09/12/2020 Brother Marco da Silva Ferreira La Rochelle (FR) La Coursive
09/12/2020 Lamenta Koen Augustijnen & Rosalba Torres Guerrero (BE/FR) Strasbourg (FR) Pôle Sud/Le Maillon
10/12/2020 Every word was once an animal Ontroerend Goed (BE) Berchem (BE) CC Berchem
10/12/2020 Brother Marco da Silva Ferreira La Rochelle (FR) La Coursive
10/12/2020 Lamenta Koen Augustijnen & Rosalba Torres Guerrero (BE/FR) Strasbourg (FR) Pôle Sud/Le Maillon
11/12/2020 Every word was once an animal Ontroerend Goed (BE) Oostende (BE) CC De Grote Post
11/12/2020 Lamenta Koen Augustijnen & Rosalba Torres Guerrero (BE/FR) Strasbourg (FR) Pôle Sud/Le Maillon
12/12/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Saitama (JP) Saitama Arts Theater
13/12/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Saitama (JP) Saitama Arts Theater
15/12/2020 Every word was once an animal Ontroerend Goed (BE) Torhout (BE) CC De Brouckere
19/12/2020 Romances inciertos, un autre Orlando François Chaignaud (FR) & Nino Laisné (FR) Kitakyushu, Fukuoka (JP) Kitakyushu Performing Arts Center